VERDİĞİNİZ SİPARİŞLERDE

KARGO SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

1.ADIM

Satın aldığınız ürünlerin hepsi stoğumuzda mevcut olan ürünlerdir, stok dışı ürün satmıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin durumunu kontrol edip vakit kaybetmeden siparişinizi hazırlamaya başlıyoruz. Sipariş alındı ve kargoya verildi bilgisini e-posta olarak size iletiyoruz. Hatasız teslimat için iletişim bilgilerinizin doğruluğu son derece önemli.

2.ADIM

Hafta içi saat 12’ye kadarki siparişlerinizi bir aksilik olmazsa aynı gün kargoluyoruz. Kargo şirketleri cumartesi yarım gün çalıştığı için sadece o günlerde saatlerde değişiklik olabiliyor. Ama yetiştirebiliyorsak her siparişi kargo şirketi gelmeden hazırlamaya çalışıyoruz. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günkü siparişlerinizi ise Pazartesi kargoya teslim ediyoruz.

3.ADIM

Bazı ürünlerimiz kırılabilir nitelikte, bazı ürünlerimiz sıvı içermekte. Size kadar hasarsız gelebilmesi için her bir ürüne özel paketleme yapıyoruz. Kırılacakları patpatlara sarıyor, akabileceklere sızdırmazlık sağlıyoruz. Kargoda olası sorunlara karşı önlem alıyoruz, yine de sorun çıkarsa sorumluluğu biz üstleniyoruz.

4.ADIM

Bir sıkıntı yaşadığınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sorun yaşadığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz. Genelde bu adıma gerek kalmayacak şekilde çalışıyoruz. Kalitesiz, niteliksiz, doğallıktan uzak hiçbir ürün satmıyoruz. Yine de desteğe ihtiyaç duyduğunuzda buradayız.