VERDİĞİNİZ SİPARİŞLERDE

KARGO SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

1.ADIM

Satın aldığınız ürünlerin hepsi stoğumuzda mevcut olan ürünlerdir, stok dışı ürün satmıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin durumunu kontrol edip vakit kaybetmeden siparişinizi hazırlamaya başlıyoruz. Sipariş bilgisini e-posta olarak, kargoya verildi bilgisini ise hem e-posta hem kısa mesaj olarak size iletiyoruz. Bu sebeple hatasız teslimat için iletişim bilgilerinizin doğruluğu son derece önemli.

2.ADIM

Hafta içi UPS Kargo ile saat 11’e kadarki siparişlerinizi bir aksilik olmazsa aynı gün kargoluyoruz. UPS Kargo Cumartesi çalışmıyor. Bu sebeple sadece hafta içi gönderim yapabiliyoruz, Cumrtesi ve Pazar günkü siparişleri Pazartesi kargoya teslim ediyoruz.

3.ADIM

Bazı ürünlerimiz kırılabilir nitelikte, bazı ürünlerimiz sıvı içermekte. Size kadar hasarsız gelebilmesi için her bir ürüne özel paketleme yapıyoruz. Kırılacakları patpatlara sarıyor, akabileceklere sızdırmazlık sağlıyoruz. Kargoda olası sorunlara karşı önlem alıyoruz, yine de sorun çıkarsa sorumluluğu biz üstleniyoruz.

4.ADIM

Bir sıkıntı yaşadığınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sorun yaşadığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz. Genelde bu adıma gerek kalmayacak şekilde çalışıyoruz. Kalitesiz, niteliksiz, doğallıktan uzak hiçbir ürün satmıyoruz. Yine de desteğe ihtiyaç duyduğunuzda buradayız.