Tamtabi, gündelik yaşamımızda ihtiyaç duyduğumuz tüm ürünlerin doğalını temin etme fikri üzerine kuruldu. Satışa sunulan gıda ürünlerinin sadece köyde veya elde üretilmesine değil, tohumunun saflığına, yetiştirilirken ilaçlanmamasına, suni gübre vb. kullanılmamasına, daha sonra ürün üzerinde yapılan işlemlerin onun saflığını bozmamasına dahi bakılarak her bireri özenle seçiliyor. Gıda dışı ürünlerin de saf doğadan gelen malzemelerle üretilmiş olmasına dikkat ediyoruz. Vernik, boya, koruyucu vb. malzemeler kullanılmadığından emin olduğumuz ürünleri satışa sunuyoruz. Bunun yanında organik ibaresi kullanılan tüm ürünler organik sertifikalı ürünlerdir.

Bu sitede satılan ürünlerin en önemli özellikleri saf ve doğal olmaları ancak diğer bir dikkat ettiğimiz konu da doğal olmaları yanında kaliteli olmaları. Kaliteli olmayan ürünleri biz kullanmıyoruz, kullanmadığımız ürünleri de site üzerinden satışa sunmuyoruz. Ayrıca ürünlerin doğal ve kaliteli olmaları yanında üreticisinin alnımın teri gözümün nuru dediği el emeği ürünler veya butik üretim yöntemleri ile üretilmiş olanı varsa tercihimizi bu özellikteki ürünlerden yana kullanıyoruz. Bu yüzden tabi (tabii) kelimesini seçtik bizi anlatmak için. Tüm değer verdiğimiz olmazsa olmazları içerisine alan bir kelime, anlamı doğada olan katıksız, saf, yapmacık olmayan, doğal; işte tam da bu yüzden tamtabi.com

Siparişiniz 24 saatte stoktan kargoya teslim ediliyor:

Sitemizde satılan ürünler stoklarımızda mevcut olan ürünlerdir. Önce ürünleri üreticilerinden stoklarımıza çekiyor, stoklarımızda mevcut olan ürünleri satışa sunuyoruz. Sipariş oluşturduğunuzda paketinize attığınız tüm ürünler bir arada hazırlanır tek kargo ücreti ile ve 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

Bizimle iletişime geçin:

Görüş ve önerileriniz, özellikle satılmasını talep ettiğiniz bize uygun ürünler için iletişim sayfamızı veya bilgi@tamtabi.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

NOT: Bu sitede yer alan ürünler şifa amaçlı olarak satışa sunulmamıştır. Rahatsızlıklara iyi gelip gelmediği bilgimiz dâhilinde değildir. Yararını öğrendiğiniz veya kullanım amacınıza uyduğunu tespit ettiğiniz ürünlerin doğalını temin etme çabamız vardır.

Hesap Numaralarımız

Havale ödeme yöntemini seçtiğiniz siparişlerin ödemesini 3 iş günü içerisinde yapmadığınızda siparişiniz iptal edilir. Hasap Adı: Muhsin Demirbaş

Kuveyt Türk

TR310020500009455316600001

Ziraat KB

TR710020900000565013000001

PTT

14286660