Taze Misvak

sağlıklı diş bakımı
Marka: bilenler
Üretici parti numarası: B610014
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺4,00

 

Bir ağacın dalı olan misvak diş macunu gerektirmez çünkü ağacın kendisinden doğal olarak çıkan özü diş temizliği için yeterlidir. Ne plastik diş fırçasına ne kimyasal katkı maddeleri ile bezenmiş macun tüplerine ihtiyacınız var. Hem ekonomik, bütün diş fırçalarından daha ucuz hem de en önemlisi çok sağlıklı. Piyasada hazır olarak satılan çoğu diş macunları, tozları ve suları, dişlere küçük küçük de olsa zarar verir. Misvakla zararın önüne geçebilir, artılarından da faydalanabilirsiniz.

 

Misvak Nasıl Kullanılır ?

Misvağın bir ucunun kabuğu serçe parmağı kalınlığında soyulur. Lifleri ortaya çıkan misvağın ucu ön dişlerle yavaş yavaş ezilir ve tükürükle ıslatılarak yumuşaması sağlanır. Lifler birbirinden ayrılır ve diş fırçası kıvamına gelir. Her kullanımdan önce misvağı ağzınızda yumuşatın. Suya sokmadan, dişlerinize sürterek kullanın. İçinden gelen öz hem dişlerinizi beyazlatacak, hem de ağız kokusunu önleyecek. İçerisindeki ek doğal maddelerle artı faydalar sağlayacak. 2-3 günde bir misvağın özü kaybolunca yani içerisindeki reçinesi azalınca temizleme gücü ve etkisi zayıflıyor. Bu durumda misvağın kullandığınız kısmını kesip atarak tekrar serçe parmağı kalınlığında kabuğu soymanız ve dişlerinizle yumuşatarak tekrar kullanıma hazır hale getiriniz.

Detaylı bilgi için ilgili makaleyi okuyabilirsiniz: Macunu İçinde Doğal Diş Fırçası

 

Miktarı: adet (yaklaşık: 15 cm)  •  Menşei: Pakistan


Arama etiketleri: doğal yaş ve taze vakumlu misvak nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak doğal arak ağacı (salvadora persica) dalı veya kökü

Ürün etiketleri
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Dinkel-Spelt Buğday Unu

organik sertifikalı
₺10,00

Zerdeçal Toz

katkısız kuru bitki
₺9,00

Tam Yulaf Ezmesi

organik sertifikalı
₺9,00

Sabun Cevizi 450gr

sadece meyve deterjan
₺50,00