Bitkisel Tüy Azaltıcı Losyon

doğal kişisel bakım
Marka: naturalive
Üretici parti numarası: B620039
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺48,00

 

Bitkisel Tüy Azaltıcı Losyon, istenmeyen kıllar üzerinde etkilidir. Kullanımı kolay ve kokusuzdur. 30 ml'lık ambalajlarda satışa sunulmuştur. Hiçbir koruyucu ve kimyasal katkı maddesi içermez.  İçindekiler: Aslan pençesi ekstraktı, ısırgan ekstaktı, nane ekstraktı, istanbul kekiği, ebegümeci yaprağı, boraks, bitkisel gliserin, limon tuzu, kaya tuzu.

 

Nasıl Kullanılır ?

Kıllar kökten (cımbız, epilatör veya ağda ile) alınıp temizlendikten sonra hemen losyon sürülerek kıl diplerine etkisi sağlanır. Kıllar her alınışta losyon derhal sürülür. Kıl dipleri sıcak etkisi ile açıldığından sıcak banyodan sonra da sürülerek etkisi hızlandırılır. Losyonun etki ettiğini anladıktan bir müddet sonra (30 dakika) istenirse yıkanabilir. Losyon sürülen yer yıkanmadan da bırakılabilir. Kılların temizlendiği bölgeye ilk 3 gün uygulanmasında fayda vardır. Sadece kıl kökünü etkiler, ter bezlerine olumsuz etkisi yoktur. Kişilerin hormonal yapısına göre sonuç alma süreleri değişiklik gösterebilir.

 

Miktarı: 30 ml  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Hamileler üzerinde denenmediğinden kullanılmaması önerilir.


Arama etiketleri: tamamen doğal içerik naturalive bitkisel tüy azaltıcı losyon nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için organik olarak elde edilen kişisel bakım ürünü

Ürün etiketleri