Badem Tarçın Granola

organik sertifikalı
Marka: monn bio
Üretici parti numarası: G055205
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺31,00

 

Badem ve seylon tarçın lezzetine elma da eklendi ve yulaf ezmesiyle hem sağlıklı hem de doyurucu bir lezzet ortaya çıktı. Tamamen organik ve vegan olan bu lezzet koruyucu ve katkı maddesi içermiyor. Tam olarak içeriği: organik yulaf ezmesi (%40), elma suyu konsantresi, badem (%10), elma kurusu, tahin, kuru üzüm, dut, malt unu, zeytinyağı, keten tohumu, seylon tarçın (%1)

 

Organik Ürün Nedir ?

Bir ürünün organik olabilmesi için organik sertifikası olmak zorundadır. Bu sertifika ürünün üretimden tüketime kadar olan her aşamada doğallığına zarar verici işlemlerden korunduğu, bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlendiği ve sertifikalandırıldığı anlamına gelir. Özetle;

  • Yetiştirilecekleri toprak işlek ana yollardan, sanayi bölgelerinden, kirlenmiş su kaynaklarından ve atıkların bırakıldığı alanlar gibi tarlaya zarar verecek yerlerden uzakta olması gerekir.
  • Üretim aşamasında GDO'suz saf tohum kullanılır, suni gübre kullanılmaz, kimyasal ilaçlama yapılmaz.
  • Eğer ürün saf halinde satılmayacak işlenecekse (örneğin buğdaydan un, undan ekmek yapımı) bu işlemlerde kullanılan ürünler de organik, doğal olmalıdır.
  • Ambalajlama esnasında içerisine koruyucu, kimyasal katkı maddeleri eklenemez ve ambalaj gıdanın doğallığını bozmayacak kıstaslarda olur.
  • Ve tüm bu adımlar bağımsız sertifika kurumları tarafından denetlenir ve organik tarım ölçütlerine uyması halinde sertifikalandırılır. Sertifikası olmayan ürüne organik denilemez, organik ibaresi ile satışı yapılamaz.

 

Miktarı: 330 gr  •  Menşei: Türkiye


Arama etiketleri: monn bio organik badem tarçın granola nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak gerçek doğal atıştırmalık kuru meyve kuruyemiş

Ürün etiketleri